dr hab. n. med. Ewelina Sielska – Badurek

Poradnia Foniatryczna

NFZ / wizyty prywatne

Umów się na wizytę: tel. 25 632 44 75

 • Adiunkt w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
 • Kierownik Poradni Foniatrycznej WUM.

Specjalizuje się w kompleksowym diagnozowaniu i leczeniu chorób narządu głosu (w szczególności u wokalistów, pacjentów zawodowo posługujących się głosem, pacjentów z porażeniami krtani, guzkami głosowymi, refluksem gardłowo-krtaniowym, polipami, torbielami krtani, obrzękami Reinke, niedomykalnością fałdów głosowych, bezgłosem, czy zaburzeniami mutacji).

Ponadto przeprowadza diagnostykę endoskopową u pacjentów z podejrzeniem raka krtani, czy zmian przednowotworowych w obrębie krtani. U dzieci m.in. przy pomocy fiberoskopu ocenia migdałek gardłowy i kwalifikuje do ewentualnej adenotomii.

W 2015 roku, jako pierwszy lekarz w Polsce przeprowadziła augmentację krtani w znieczuleniu miejscowym przy pomocy hydroksyapatytu wapnia poprawiając jakość głosu u pacjenta z porażeniem krtani.
Stworzyła autorski program czynnościowej terapii zaburzeń głosu w śpiewie w oparciu o technikę Lax Vox, techniki manualne, metodę akcentów, czy metodę żucia Froeschelsa.

Doświadczenie zawodowe wyniosła ze staży, kursów i konferencji, m.in. w USA, Anglii, Niemczech, Francji, Holandii, Belgii, Danii, Finlandii, Austrii, Czechach, Włoszech, czy Hiszpanii. Dodatkowo w pracy z pacjentami z zaburzeniami głosu wykorzystuje wiedzę uzyskaną na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej oraz doświadczenie zdobyte jako wokalistka i nauczyciel śpiewu.
Stopień doktora nauk medycznych uzyskała na podstawie rozprawy doktorskiej pt Wpływ czynnej rehabilitacji głosu na leczenie dysfonii u śpiewaków (2014)
Otworzyła przewód habilitacyjny na podstawie cyklu publikacji pt Nowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne stosowane w zaburzeniach głosu ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń głosu w śpiewie (2017)
Jest autorką licznych artykułów naukowych głównie dotyczących diagnostyki i leczenia zaburzeń głosu w śpiewie, czy laryngoplastyki iniekcyjnej w znieczuleniu miejscowym.
Nagrodzona m.in. Dyplomem Ministra Zdrowia oraz pięcioma Nagrodami Rektora WUM.

Przyjmuje w:
 • Siedlce 08-110
  ul. Sulimów 26

lek. med. Ewa Adamska

Poradnia Otolaryngologiczna

NFZ / wizyty prywatne

 

Umów się na wizytę: tel. 25 632 44 75

Przyjmuje w:
 • Siedlce 08-110
  ul. Sulimów 26

lek. med. Małgorzata Iwanowska

Poradnia Otolaryngologiczna / Poradnia Audiologiczna
Otolaryngolog Audiolog Małgorzata Iwanowska

NFZ / wizyty prywatne

Umów się na wizytę:
rejestracja on-line lub
tel. 25 632 44 75

Specjalista otolaryngolog i audiolog. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoją wiedzę i umiejętności rozszerza nieustannie na kursach krajowych i zagranicznych. Na co dzień swoich Pacjentów przyjmuje w przychodni specjalistycznej NZOZ AS-MED w Siedlcach przy ul. Sulimów 26.

Specjalizuje się w kompleksowym diagnozowaniu i leczeniu niedosłuchu u dzieci i dorosłych, szumów usznych, zawrotów głowy, chorób narządu głosu oraz nosa, zatok i gardła. Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce  endoskopowej, m.in. u dzieci, gdzie przy pomocy fiberoskopu ocenia migdałek gardłowy i kwalifikuje do dalszego leczenia.

Przyjmuje w:
 • Siedlce 08-110
  ul. Sulimów 26