Szanowni Pacjenci!

 

Serdecznie witamy na stronie Zespołu Poradni Specjalistycznych AS-MED. Mamy ogromną nadzieję, iż niniejszy serwis ułatwi Państwu możliwość zapoznania się z profilem działalności naszej placówki medycznej.

 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę usług medycznych,  aparatów słuchowych a także medycyny pracy.

 

Oferta AS-MED to usługi związane z Poradniami Specjalistycznymi. Stawiamy przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm, tak by dawać naszym Pacjentom możliwie najlepszą opiekę w czasie konsultacji i zabiegów. Możemy pochwalić się także szerokim pakietem badań specjalistycznych. Dzięki nowoczesnym i wysokospecjalistycznym narzędziom, możemy zapewnić  kompleksowe badania i szybką diagnostykę.

 

W AS-MED w Siedlcach zajmujemy się także kompleksowo badaniami z zakresu Medycyny Pracy. Posiadamy również Pracowni Psychologiczną do badań kierowców i pozwoleń na broń.

 

W dziedzinie Aparatów słuchowych oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług począwszy od bezpłatnych badań słuchu, poprzez konsultacje laryngologiczne, dobór odpowiedniego aparatu słuchowego, a skończywszy na akcesoriach i systemach wspomagających słuch. 

                                

 

 

 

 

  

ZAPRASZAMY! Zadbamy o Ciebie i Twoje zdrowie!

 

                                                                          Zespół AS MED   

 

 

 

 

Przychodnia w Siedlcach i Mińsku Mazowieckim

MEDYCYNA PRACY SIEDLCE        Okulista Siedlce i Mińsk Mazowiecki

   
   psycholog-transportu pozwolenia na brońsiedlce          aparaty