Poradnia kardiologiczna

 

 

Podstawową misją poradni kardiologicznej jest rzetelne rozpoznawanie i diagnostyka oraz efektywne leczenie osób ze schorzeniami i wadami układu sercowo-naczyniowego różnego rodzaju. Działalność kierujemy zarówno do dorosłych, jak i młodszych pacjentów. Oferujemy konsultacje lekarskie doświadczonego kardiologa, a także specjalistyczną diagnostykę. Kardiolog wykonuje również regularne kontrole kardiowerterów i rozruszników serca. Pod opiekę kardiologów w naszej poradni trafiają osoby po różnego rodzaju incydentach kardiologicznych, a także pacjenci z chorobami do tej pory niezdiagnozowanymi. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz efektywną pomoc.

Skuteczna diagnostyka i leczenie kardiologiczne

Nasz specjalista-kardiolog zajmuje się takimi chorobami jak niewydolność oraz zaburzenia rytmu serca, choroba nadciśnieniowa i niedokrwienna serca, choroba wieńcowa, wrodzone wady układu krążenia, kardiomiopatie, nabyte wady serca i inne zaburzenia funkcji tego organu. Wizyta u kardiologa w poradni jest wskazana przede wszystkim dla osób po operacjach kardiochirurgicznych czy zawale serca, z niemiarową pracą serca i zaburzeniami ciśnienia tętniczego krwi, po wymianie zastawek serca i operacji wszczepienia bypassów.

Doświadczony kardiolog Siedlce

Przyjmujący w naszej poradni lekarze to znakomitej klasy, wykształceni specjaliści cechujący się nie tylko dużą wiedzą i doświadczeniem zawodowym, ale i zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania z prywatnych konsultacji medycznych u doświadczonego specjalisty, jakim jest nasz kardiolog. Wszystkim Pacjentom gwarantujemy wizytę u znakomitych lekarzy bez konieczności oczekiwania na wizytę u kardiologa w kilkumiesięcznych kolejkach. Dzięki wysokiej klasy, nowoczesnym narzędziom i urządzeniom, mamy możliwość wykonywania kompleksowych badań diagnostycznych szybko i profesjonalnie.