Poradnie reumatologiczne

 

lek. med. Janina Wierzbicka – Buczek

Poradnia Reumatologiczna

NFZ / wizyty prywatne

 

Umów się na wizytę: tel. 25 758 27 74

Przyjmuje w:
  • Mińsk Mazowiecki 05-300
    ul. Chełmońskiego 1A

lek. med. Krzysztof Pulikowski

Poradnia Reumatologiczna

Wizyty prywatne

 

Umów się na wizytę: tel. 25 632 44 75

Przyjmuje w:
  • Siedlce 08-110
    ul. Sulimów 26

Lekarz reumatolog zajmuje się wszelkimi schorzeniami związanymi z kośćmi, stawami i chorobami zapalnymi tkanki łącznej. Do jego zadań należy profilaktyka, diagnoza oraz leczenie przypadłości, z którymi muszą zmagać się pacjenci.

 

Wizyta u reumatologa powinna odbyć się zawsze, gdy pacjent stwierdzi duże dolegliwości bólowe we wspomnianych obszarach. W tym przypadku kontakt z reumatologiem jest niezbędny ze względu na możliwe komplikacje i powikłania, które mogą przerodzić się w coś znacznie groźniejszego dla zdrowia. Szybki czas reakcji jest bardzo ważny. Reumatolog może zdiagnozować problem i zapobiec rozprzestrzenianiu się schorzenia oraz zalecić skuteczną profilaktykę, aby dyskomfort związany z bólem nie powracał w przyszłości. Kontakt z reumatologiem zalecany jest szczególnie w przypadku bólów kręgosłupa i stawów, ale także przy różnych trudnościach przy poruszaniu się.

 

Jeśli interesuje Państwa reumatolog Siedlce są miejscem w którym łatwo można znaleźć odpowiedniego specjalistę. Zachęcamy do umówienia wizyty w naszej przychodni.