dr n. med. Aleksandra Ochal – Choińska

Poradnia Otolaryngologiczna | Poradnia Foniatryczna

NFZ

Umów się na wizytę: tel. 25 632 44 75

 

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie otorynolaryngologii odbywała w Katedrze i Klinice Otorynolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, SP CSK ul. Banacha 1A w Warszawie.

Absolwentka Studium Doktoranckiego I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała broniąc pracę doktorską pt. „Znaczenie badań audiologicznych dla oceny ryzyka uszkodzenia słuchu po usunięciu przedsionkowego schwannoma przez środkowy dół czaszki”.

Autorka licznych publikacji naukowych oraz aktywna uczestniczka zjazdów zagranicznych i krajowych.
Członek:
International Society of Audiology
Europejskiego Towarzystwa Laryngologicznego (ELS – European Laryngological Society) i Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.
Aktywnie podnosi swoje kompetencje na szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Przyjmuje w:

lek. med. Bożena Oleksiuk

Poradnia Otolaryngologiczna

NFZ / wizyty prywatne

 

Umów się na wizytę: tel. 25 758 27 74

Przyjmuje w:
 • Mińsk Mazowiecki 05-300
  ul. Chełmońskiego 1A

lek. med. Ewa Adamska

Poradnia Otolaryngologiczna

NFZ / wizyty prywatne

 

Umów się na wizytę: tel. 25 632 44 75

Przyjmuje w:
 • Siedlce 08-110
  ul. Sulimów 26

lek. med. Małgorzata Iwanowska

Poradnia Otolaryngologiczna / Poradnia Audiologiczna
Otolaryngolog Audiolog Małgorzata Iwanowska

NFZ / wizyty prywatne

Umów się na wizytę:
rejestracja on-line lub
tel. 25 632 44 75

Specjalista otolaryngolog i audiolog. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoją wiedzę i umiejętności rozszerza nieustannie na kursach krajowych i zagranicznych. Na co dzień swoich Pacjentów przyjmuje w przychodni specjalistycznej NZOZ AS-MED w Siedlcach przy ul. Sulimów 26.

Specjalizuje się w kompleksowym diagnozowaniu i leczeniu niedosłuchu u dzieci i dorosłych, szumów usznych, zawrotów głowy, chorób narządu głosu oraz nosa, zatok i gardła. Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce  endoskopowej, m.in. u dzieci, gdzie przy pomocy fiberoskopu ocenia migdałek gardłowy i kwalifikuje do dalszego leczenia.

Przyjmuje w:
 • Siedlce 08-110
  ul. Sulimów 26

lek. med. Łukasz Krawiec

Poradnia Otolaryngologiczna

NFZ / wizyty prywatne

Umów się na wizytę: tel. 25 632 44 75

Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z otorynolaryngologii odbył w ramach Kliniki Otolaryngologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny złożył osiągając najwyższy wynik w kraju. W trakcie pracy w klinice nabył doświadczenie w zakresie wykonywania zabiegów laryngologicznych. Swoją wiedzę i umiejętności rozszerza nieustannie na kursach krajowych i zagranicznych.

Ukończył prestiżowy kurs endoskopowej czynnościowej chirurgii zatok (FESS) oraz rynochirurgii i chirurgii podstawy czaszki organizowany przez zespół prof. Stammbergera ENT-Clinic w Graz (Austria).

Odznaczony przez Ministra Zdrowia odznaką honorową „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.

W swojej pracy skupia się na holistycznym i partnerskim podejściu do pacjenta. Zawsze chętny do udzielania porad, w codziennej pracy wspiera pacjentów w ich zmaganiu z chorobą.

Przyjmuje w:
 • Siedlce 08-110
  ul. Sulimów 26